Restaurace Kajetánka - úvodní strana
Rezervace
Otevřeno denně
11:00 - 23:00
Denní menu k obědu, gurmánské pokrmy k večeři
Sezónní a vždy z čerstvých surovin
Přijďte ochutnat šťavnaté maso z grilu, domácí hamburger nebo lahodný čokoládový fondant do restaurace v nejkrásnější části Prahy

Restaurace “Vila Kajetánka”

Vážení milovníci dobrého jídla
Ve dnech 22.11., 29.11., 6.12., 13.12. a 20.12. bude zavřeno
Děkujeme za pochopení

Ve Vile Kajetánce, nádherné zahradní restauraci, situované uprostřed romantického parku s rybníčkem, Vám nabízíme široký výběr specialit nejen italské, ale i německé a rakouské kuchyně připravených zkušeným týmem kuchařů.

Restaurace Vila Kajetánka je s oblibou využívána pro konání různých rodinných oslav a firemních rautů. Kapacita venkovního posezení je 90 míst a více jak 200 míst uvnitř restaurace, které se nacházejí v několika místnostech.

Jídla v naší restauraci připravujeme dle originálních receptů z čerstvých surovin, tradičními postupy. Při přípravě našich jídel se snažíme využívat sezónních surovin. Pro naše hosty připravujeme také speciální akce jako jsou zvěřinové hody, grilované speciality, apod. Veškeré suroviny pro jídla v naší restauraci jsou pečlivě vybírány z nejkvalitnějších zdrojů.

Vás zveme na tradiční SVATOMARTINSKÉ HUSY

Ve dnech od 9.11 – 16.11.2021
Objednávejte prosím na tel: 220 580 022
Husí kaldoun s masem, zeleninou a nudlemi 89,-
¼ Pomalu pečená husa podávaná s červeným zelím a variací houskových a karlovarskych knedlíku 369,-

Proč se najíst u nás?

V blízkosti centra Prahy
Vila Kajetánka přímo dýchá romantikou okolního parku. Navštivte zahradní restauraci v centru Prahy a odpočiňte si u jídla, zatímco vlnky blízkého rybníčku šepotají uklidňující symfonii.
Kvalitní suroviny
Naši kuchaři každý den vyráží do terénu pro zásoby čerstvých a kvalitních surovin. Pak se schovají v kuchyni a na talíře servírují delikatesy, o nichž se vám budou zdát gurmánské sny.
Pořádání firemních akci
Pořádáme firemní party, rodinné oslavy i svatby. Celková kapacita restaurace pojme až 500 hostů. Dostatek prostoru pro mejdan ve velkém stylu skýtá i venkovní posezení.

Chcete ochutnat obří steak?

Navštivte naši stylovou restauraci
Restaurace Kajetánka - úvodní strana
Rezervace
Otevřeno denně
11:00 - 23:00
Top